3 TOP sklenené realizácie, ktoré zmodernizujú interiér

Rok 2024 prinesie určite nové trendy aj v oblasti interiérového dizajnu a stavebníctva. Sklo je materiálom, ktoré sa s obľubou používa už nejaký ten čas, no prináša aj určité moderné trendy. Pozrime sa na 3 TOP sklenené realizácie, ktoré zaručene efektne zmodernizujú váš interiér. Ako prvé spomeňme sklenené walk in sprchy. Ich popularita sa za posledné obdobie naozaj znásobila a takmer každý, kto rekonštruuje alebo stavia túži po podobnej moderne presklenej sprche. Dá sa navrhnúť v rôznych prevedeniach, podľa veľkosti kúpeľne a je riešením aj pre menšie priestory. Kúpeľňa tak bude vyzerať moderne, útulne a trendy. Pokiaľ teda idete do toho, určite zvážte výber sklenenej sprchy.

Personalizácia sklenených realizácií

Trend absolútnej personalizácie sa dostáva do každej sféry života a nie je tomu inak ani v prípade sklenených realizácií. Tu sú možnosti pomerne veľké. Každé sklo sa dá originálne a na mieru potlačiť, čím vznikne unikátny dizajn podľa potreby a návrhu klienta alebo dizajnéra. Sklenené dvere, sklenené steny a iné sklenené realizácie tak môžu vyzerať doslova jedinečne. Vyjadriť sa dá váš štýl, obľúbený motív alebo iný žiadaný prvok. To všetko vám vie realizačná firma LMmont spraviť na mieru.

Sklenené prístrešky sú čoraz populárnejšie

Sklenené prístrešky sú veľmi efektným prvkom, ktorý dodá budove elegantný šmrnc, pričom môže ísť o rôzne sklenené prístrešky, zastrešenia, altánky a podobne. Časté je napríklad zastrešenie vchodových dverí alebo miesta pre auto. Nielenže dobre a moderne vyzerajú, sú aj praktickým funkčným prvkom exteriéru. Moderným trendom bude v najbližšom období aj tzv. inteligentné sklo, ktoré prinesie spojenie skla s modernými technológiami. Potrebujete zmodernizovať interiér skleneným prevedením? Neváhajte sa na nás s dôverou obrátiť. Radi vám dopomôžeme k vysneným dizajnom.

 


Späť