Hliníkové fasády

Fasádne systémy slúžia pre konštruovanie presklených fasád objektov, ako sú banky, hotely, úrady, kancelárske budovy, autosalóny, športové haly a podobne. Používajú sa tiež pre zhotovenie mnoho priestorových konštrukcií a strešného presklenia, ktorých úlohou je vhodné presvetlenie interiérov budov a vytvorenia v nich priaznivého prostredia a pohodlia pre užívateľa. Predstavujú vynikajúci nástroj pre vytváranie súčasnej architektúry a realizáciu odvážnych vízií projektantov. Najväčšej obľube sa v tejto skupine tešia stĺpikové a priečkové systémy. Ponuka fasádnych riešení ALUPROF obsahuje tiež celú škálu výrobkov s rôznou konštrukciou a rôznym vonkajším vzhľadom, vrátane tiež rady individuálnych riešení.

Hliníkové fasády sú vhodným riešením pre moderné novostavby, ale aj pre rekonštrukcie starších objektov. Jedná sa predovšetkým o presklené fasády budov ako sú banky, športové či výrobné haly, hotely, úrady a podobne.  Vytvárajú prostredie s vysokou priepustnosťou svetla a sú vhodné aj pre priestorové konštrukcie a strešné presklenie. Vynikajú moderným designom, kvalitou spracovania, dlhou životnosťou, dokonalou izoláciou, nevyžadujú zložitú údržbu a dokážu šetriť energie. Poskytujú dokonalý komfort a svojim designom zasahujú aj do samotného interiéru.

Najobľúbenejším riešením sú systémy stĺpikové a priečkové a nasledujú štrukturálne a modulové. Moderné fasády, ktoré sú víziou súčasnej i budúcej architektúry a odvážnych projektantov. Riešenie ALUPROF vám ponúka okrem kvality a širokých možností využitia aj pestrú paletu konštrukcií, vonkajšieho vzhľadu a ďalších individuálnych riešení.

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať. +421 915 707 477