Protipožiarne konštrukcie

Požiarne systémy ALUPROF ponúkajú riešenia pre bezpečné požiarne uzávery ako su protipožiarne dvere, protipožiarne okná, protipožiarne steny a protipožiarne fasády. Systémy sú certifikované v renomovaných inštutúciách ako IFT Rosenheim (Nemecko), FIRES s.r.o. (Slovensko) alebo ITB Varšava (Poľsko). Základom ponuky sú nižšie uvedené protipožiarne riešenia.

Protipožiarne konštrukcie vám ponúkajú moderné, kvalitné a certifikované riešenia v hliníkovom prevedení ako sú protipožiarne dvere, okná, steny a fasády. Sú vhodné pre jednoduché aj izolačné sklá a boli odskúšané v inštitútoch IFT Rosenheim, FIRES s.r.o. alebo ITB Varšava  s potvrdením spoľahlivosti a vysokej požiarnej ochrany.

Protipožiarne dvere predaj je zameraný na spoľahlivé riešenie s požiarnou odolnosťou vrátane protipožiarnych stien. Systém je vybavený rôznymi ďalšími prvkami ako sú napríklad špeciálne ohňovzdorné vložky. Čo sa týka skiel, tak tie prešli skúškami od väčšiny renomovaných výrobcov, takže splňujú kritéria protipožiarnej ochrany a odolnosti.

Oceľové dvere protipožiarne cenník poskytuje orientačné ceny, vďaka ktorým si môžete urobiť predstavu o celkovej investícii a nakombinovať riešenia, ktoré sa vojdú do vášho finančného rozpočtu. Celková cena sa odvíja od ďalších faktorov apo sú atypické rozmery, špeciálne vybavenie atď.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať. +421 915 707 477naše realizácie