zasklenie výťahovej šachty

Zasklenie výťahovej šachty bezpečnostným sklom spraví z obyčajnej konštrukcie moderné a nadčasové dielo. Zasklenie výťahovej šachty je vhodné do interiéru aj exteriéru.

Sklenené opláštenie výťahov

Výťahy sa nachádzajú v obytných domoch, ale napríklad aj vo firmách. Skrátka v budovách, ktoré majú niekoľko poschodí a práve výťah umožňuje rýchlejšiu a praktickejšiu prepravu ľudí na vyššie alebo naopak nižšie poschodie. Takáto jazda výťahom však nemusí byť len funkčným riešením- ale takisto veľmi estetickým, ktorý u prevážajúcich sa osôb z vizuálneho hľadiska spraví ten najlepší dojem.

Áno, aj táto súčasť budov už nie je čisto iba funkčným doplnkom. Chceme tým povedať, že v súčasnosti ľudia už nevenujú pozornosť len tomu, ako výťah funguje, ale takisto stránke jeho dizajnu. Keďže sú výťahy súčasti budov, tvoria s nimi jeden celok a mali by byť takisto vhodným dekoračným doplnkom. Navyše ak zvážime, že tieto súčasti už tiež nie sú žiadnou novinkou – majitelia a obyvatelia budovy zvyknú svoje výťahové priestory modernizovať.

To má za následok, že či už vkročíme do obytnej budovy alebo firmy, už sa tam pravdepodobne nestretneme s výťahom, ktorý vyzerá ako z minulého storočia. Vo väčšine prípadoch nás už príjemne prekvapí jeho moderné a štýlové prevedenie. Zoberme pri tom do úvahy, že niektoré priestory doslova musia vyzerať reprezentatívne.

  • Sú to napríklad hotely, firmy alebo kancelárie.

A aj v týchto budovách sa samozrejme nachádzajú a pravidelne používajú výťahy. Tie by rovnako ako zvyšok budovy mali spraviť ten najlepší dojem na svojich zákazníkov, klientov a pracovníkov.

Z týchto dôvodov sa využíva sklenené opláštenie výťahovej šachty. S takýmto opláštením výťahu bezpečnostným sklom chytia jeho priestory úplne iný, nový nádych. Budú pôsobiť veľmi esteticky a nadčasovo, je to ideálna úprava hlavne v spomenutých reprezentatívnych budovách. Ale samozrejme záujem o túto službu môžu prejaviť aj obyvatelia bežných obytných domov, ktorí chcú priestory svojho výťahu efektívne inovovať.

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať. +421 918 973 211


« Späť na Realizácie zo skla