Realizácie zo skla

V realizácií skla zabezpečujeme kompletnú dodávku a montáž celosklenených konštrukcií z bezpečnostného skla. Medzi populárne produkty patria: sklenené steny, sklenené sprchové kúty, sklenené zábradlia, sklenené obklady a zásteny, sklenené posuvné dvere, sklenené otváravé dvere, prístrešky, pochôdzne sklá, zasklenia výťahových šácht a iné atypové sklenené riešenia. Jednotlivé sklené systémy sú vhodné do interiéru aj exteriéru.Bezpečnostné sklo umožňuje zrealizovať projekty, ktoré nepotrebujú zbytočné kotviace rámy a vďaka tejto možnosti pôsobia exkluzívnym dojmom.

Sklenené realizácie

Sklenené realizácie sa stávajú stále viac obľúbeným riešením pre interiéry ako aj exteriéry. S takýmito realizáciami sa stretávame čoraz častejšie, pričom už nie sú doménou len obchodných domov, podnikov či kancelárskych budov, ale takéto sklenené prvky začínajú preferovať aj bežné domácnosti.

Ich hlavnou výhodou je, že viditeľne skrášlia a zmodernizujú priestor, v ktorých budú umiestnené. Z hľadiska atraktívneho dizajnu a estetiky v podstate nemajú konkurenciu. Je to správna voľba pre ľudí, ktorí do svojich vnútorných alebo vonkajších priestorov hľadajú trendové prvky

Sklo má jednoduchý, ale veľmi elegantný vzhľad. Realizácie zo skla sú už niekoľko rokov trendom, ktorý nestráca na svojej univerzálnosti a atraktivite – aj napriek tomu, že prvky zo skla sú moderné už niekoľko rokov, architekti ich stále považujú za nadčasové.  Akými vlastnosťami dokážu obohatiť vaše priestory?

V prvom rade je to estetika.

  • Pre vaše bývanie získate moderné a estetický prvky ako napríklad sklenené zábradlie na vaše schodisko. Schody chytia nový nádych, zároveň im doprajete spoľahlivú a bezpečnú oporu a pritom vizuálnu voľnosť. Zábradlie zo skla je tiché a odoláva vysokým teplotám aj vlhkosti.
  • Z dôvodu modernizácie objektu ako aj z dôvodu odolnosti zas pre váš exteriér môžu byť vhodné tiež sklenené prístrešky.

Optické vlastnosti sú ďalšou originálnou stránkou výrobkov zo skla.

  • Z tohto dôvodu sa popularite tešia sklenené dvere alebo sklenené steny. Sklo má tendenciu opticky zväčšiť priestory, ktoré budú pôsobiť priestrannejším dojmom. Takisto účinne prepúšťa denné svetlo a šíri ho interiérom.  V priestoroch vznikne svieža, odľahčená a zdravá atmosféra.

Odoláva vlhkosti a vode.

  • Preto sa často zvykne využívať v kúpeľni, kde sú ideálnym príkladom sklenené sprchové kúty, ktoré spoľahlivo oddelia sprchový kút od zvyšku kúpeľne a poskytnú súkromie.

Poskytuje univerzálne dizajnové riešenia.

  • Zo skla dokážeme v súčasnosti vyrobiť takmer všetko, pričom ako zaujíma dizajnová voľba takisto pôsobí sklenená podlaha.

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať. +421 918 973 211