AWS/ADS 70.HI

Okná Schüco AWS/ADS 70.HI - univerzálne, vynikajúco tepelno-izolačné okná spĺňajúce vysoké požiadavky

Najvyššie tepelno-izolačné schopnosti, stabilita a univerzálne použitie - to sú prednosti, ktoré z hliníkového okenného systému Schüco AWS/ADS 70.HI (High Insulation) robia skutočne všestranne použiteľný systém pre novostavby a rekonštrukcie. Kvalitné energeticky úsporné okná navyše disponujú bezkonkurenčnými výhodami hliníka ako materiálu: dlhou životnosťou, trvácnosťou a odolnosťou, úzkymi pohľadovými šírkami profilov ako aj rôznorodými možnosťami stvárnenia - a to aj pri oknách veľmi veľkých rozmerov.

Energia
Schüco AWS/ADS 70.HI Vás presviedča svojimi vylepšenými tepelno-izolačnými vlastnosťami pri stavebnej hĺbke 70 mm: Priemerná hodnota koeficientu Uf -1,6 W/m2K šetrí cennú energiu a tým vysoké náklady na vykurovanie. Táto hodnota sa dosahuje rozšírenou izolačnou zónou s dutými izolátormi a optimalizovaným viackomorovým stredovým tesnením.

Bezpečnosť
Stavebná hĺbka 70 mm zabezpečuje vysokú vlastnú stabilitu okennej konštrukcie. Jednoduchým spôsobom môžete prispieť k zvýšeniu bezpečnosti Vášho domova pomocou skrytého kovania, kontroly uzamknutia ako aj vybavenia mechatronickým kovaním Schüco TipTronic.

V závislosti od použitého kovania a výberu skiel spĺňajú okná pri krídlach s dorazom požiadavky až po triedu odolnosti 3.

Komfort
Vďaka úzkym rozmerom profilov rámov a krídiel sa darí zvýšiť podiel sklenených výplní: Vaše miestnosti budú preto priehľadnejšie a svetlejšie, čo zvyšuje komfort Vášho bývania. Ďalším vkladom vo Váš prospech sú optimalizované systémy tesnenia používané v okennom profile, ktoré popri vynikajúcej tepelno-izolačnej schopnosti vykazujú aj vysokú mieru zvukovo-izolačnej ochrany a ochrany proti poveternostným vplyvom, aby ste sa cítili doma naozaj príjemne.


Aby ste mohli komfortnosť okien prispôsobiť presne Vašim požiadavkám a potrebám, máte k dispozícii výber spomedzi takmer všetkých bežných typov otvárania.

Navyše, ak sa rozhodnete pre kombináciu so skrytým mechatronickým kovaním Schüco TipTronic, získate najvyšší komfort obsluhy prostredníctvom elektrického otvárania, zatvárania a uzatvárania okien, a to stlačením tlačidla na okennej kľučke alebo použitím externého diaľkového ovládania.

Dizajn
Inovatívne skryté mechanické kovanie Schüco AvanTec umožňuje využiť uzučké pohľadové šírky od 51 mm, pričom pripúšťa aj veľkorysé rozmery okenných krídiel s hmotnosťou až do 130 kg. Možno si zvoliť aj vyhotovenie krídiel zalícovaných do jednej roviny s rámom, smerom von otváravých krídiel, alebo sklopno-otváravých riešení s kľukou pre veľké a ťažké prvky.

Možnosti stvárnenia podľa Vašich osobitých predstáv završuje široký sortiment profilov a rozsiahly program príslušenstva. Okná Schüco AWS/ADS 70.HI možno vďaka ich stavebnej hĺbke - len 70 mm - mnohostranne použiť a dajú sa bez problémov kombinovať s programom dverí Schüco.

Dvere
Nové dvere Schüco ADS 70.HI (High Insulated) spájajú vynikajúcu tepelno-izolačnú schopnosť s výhodami dverných systémov Schüco ADS. Stavebná hĺbka 70mm zabezpečuje vysokú pevnosť. Vďaka alternatívnemu vybaveniu môžu byť použité aj ako multifunkčné dvere a začlenené do systému bezpečnosti a automatizácie budovy. Nadčasový dizajn je k dispozícii aj vo verzii so zaoblenými obrysmi profilu v reze (Verzia SL) a dá sa ideálne kombinovať s fasádnymi a okennými systémami Schüco.

Vysoko tepelne izolované dvere sa ideálne hodia na vylepšenie energetickej bilancie budovy pričom poskytujú neobmedzenú voľnosť pri projektovaní.

Výhody v skratke
Hodnota koeficientu Uf 1,89 W/m2K
Rozšírená izolačná zóna s penovou výplňou
Pohľadová šírka 147 mm
Valčekové pánty nastaviteľné v troch osiach
Rozeta takmer zalícovaná do roviny krídla dverí
Odolné voči vlámaniu do triedy WK2 (ako ADS 70 HD do triedy WK3)

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať. +421 915 707 477


« Späť na SCHÜCO