Hliníkové okná a dvere

Hliníkové systémy ponúkajú riešenia pre výrobu hliníkových okien a dverí v závislosti na rôznych požiadavkách na funkciu, design, tepelnú izoláciu, odolnosť proti vlámaniu, dymotesnosť či požiarnu odolnosť.

Vďaka hliníkovým systémom si môžete dopriať kvalitné hliníkové okná a dvere, ktoré sú vhodným riešením na komerčné stavby a moderné rodinné domy, ktoré sú charakteristické nadčasovým designom. Môžete si vybrať z produkcie ALUPROF alebo ALIPLAST.

Hliníkové okná Bratislava vám ponúkajú výber od bežných až po atypické rozmery a to aj pre rozsiahle presklené fasády. Ďalšiu úlohu pri výbere hrajú individuálne požiadavky na funkciu, design, tepelnú izoláciu, odolnosť proti nežiadanému vniknutiu, požiarnu odolnosť či dymotesnosť.

Rovnaké možnosti vám poskytne aj výber hliníkových dverí. Hliníkové dvere cena sa odvíja nielen od samotných rozmerov, ale tiež od samotného designu a požadovaných funkcií. Ponúkajú nové trendy, ktoré sú vhodné ako interiérové, ale aj exteriérové riešenie ako sú napríklad panelové dvere, ktoré splňujú tie najvyššie nároky. Hliníkové okna a dvere cenník a hliníkové okná cena m2 predstavujú orientačné ceny, ktoré ovplyvňujú ďalšie faktory ako je napríklad montáž a podobne.