sklenené zábradlie

Sklenené zábradlia sú spojením jedinečnosti a luxusu, preto by nemali chýbať v žiadnom modernom interiéri. Chcete dosiahnuť nadčasový moderný dizajn a bezpečnosť ? Sklené zábradlie na schody je tá správna voľba. Sklenené zábradlie minimálne ovplyvňuje priechod svetla. Pri celosklenenom samonosnom zábradlí sa Váš priestor opticky nezmenší, naopak sa presvetlí, stane sa moderný a bezpečný. Jednou z možností ako ukotviť sklenené zábradlie je na bodové úchyty. Štandardne sa bodové úchyty zábradlia dodávajú v povrchovej úprave nerez. Ďalší spôsob kotvenia skleneného zábradlia je do hliníkového profilu. Možnosti kotvenia profilu sú neobmedzené, či už z čela alebo z vrchu. Najčistejší detail sa dosiahne pri úplnom zapustení profilu do podlahy, kedy sklo akoby vychádzalo zo zeme. Profily na samonosné sklenené zábradlie sú vyrobené z hliníkového materiálu, s povrchovou úpravou elox alebo inox v prevedení brúsená nerez. V prípade, že máte záujem o doplnenie skleneného zábradlia o madlo či už nerezové alebo drevené, vieme Vám vyhovieť. Súčasťou dodávky skleného zábradlia od našej spoločnosti sú aj potrebné certifikáty. Upresnenie  ceny pre sklenené zábradlie Vám radi poskytneme v individuálnej ponuke.

Sklenené zábradlie

Zakladáte si na tom, aby mal váš balkón pekný vzhľad a dokonale sa tak zladil s vašim domom? Alebo si radi užívate pohľad na svoju terasu a chcete ju skrášliť nejakým moderným prvkom? A čo takto vaše interiérové alebo exteriérové schody, dali by sa aj tie určitým spôsobom inovovať? V každom z týchto prípadov existuje trendové riešenie,  je ním veľmi elegantné samonosne sklenené zábradlie, ktorým môžete svoj objekt viditeľne skrášliť a pritom mu dodať bezpečnosť.

  • Môžete si vyberať zo širokej ponuky alebo si nechať zhotoviť takéto zábradlie na mieru.
  • V každom prípade si výber a následné umiestnenie zábradlia premyslite, pretože vo všeobecnosti cena sklenených zábradlí v porovnaní s inými alternatívami a materiálmi nie je najnižšia.

Ale keď sa pozriete na vlastnosti skla a respektíve skleneného zábradlia, rozhodne ide o zaujímavú investíciu.

A to najmä v prípade, ak chcete skrášliť a zmodernizovať vaše objekty a takisto im poskytnúť bohatý prísun svetla.

Napriek tomu, že je sklenené zábradlie na schody alebo sklenené zábradlie na balkón skutočne estetické a z hľadiska krásy dizajnu prakticky nemá konkurenciu, nejde čisto len o dekoračný prvok. Ale čo je v prípade zábradlí dôležité- ide takisto o odolný  bezpečnostný doplnok. Možno si myslíte, že sklo je ako materiál krehké a labilné, v čom síce máte pravdu, ale treba tu poukázať na fakt, že pri výrobe zábradlí sa používa špeciálne tvrdené sklo, ktoré je niekoľkonásobne odolnejšie proti nárazom a vyznačuje sa mechanickou pevnosťou. Cena skleneného zábradlia na balkón ako aj cena skleneného zábradlia na schody preto aj z tohto dôvodu môže byť vyššia – pri ich výrobe sa kladie vysoký dôraz na kvalitu, estetiku a odolnosť.

Tento druh sklenených zábradlí môžete umiestniť a skrášliť s nimi svoj interiér, ale keďže sú odolné, a to napríklad aj voči vysokým teplotám, vlhkosti či kvapkám vody, svoje uplatnenie nachádzajú aj v exteriéroch. Exteriérne sklenené zábradlie vizuálne skrášli vonkajší objekt vášho domova, čo je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa obľúbenosti u zákazníkov teší takisto sklenené zábradlie na terasu.

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať. +421 918 973 211

 


« Späť na Realizácie zo skla