Nerezové zábradlia

Nerezové zábradlie sa v poslednej dobe stáva neoddeliteľnou súčasťou budov, rodinných domov, obchodných centier a bytových komplexov. Je nielen funkčným, ale aj moderným a výrazným estetickým prvkom. Nerezové zábradlie disponuje viacerými výhodami ako dlhá životnosť pri zachovaní pôvodného stavu. Nevyžaduje si žiadnu povrchovú úpravu, údržba spočíva iba v odstránení nečistôt.

Jednou z možností realizácie nerezového zábradlia je stĺpikové zábradlie so sklenenou výplňou, kde nosný prvok tvorí konštrukcia vyplnená lepeným sklom connex, ktoré je nekalené a najčastejšie sa používa v čírom alebo mliečnom prevedení.

Nerezové zábradlie na balkón a schody

Hoci cena nerezového zábradlia sa neradí na trhu práve k tým najdostupnejším, nerezové zábradlie na mieru naberá na svojej popularite, a to predovšetkým vďaka svojim nenahraditeľným vlastnostiam. Dôvodom je takisto jeho štýlový dizajn, ale tiež jednoduchá inštalácia a univerzálne využitie. Okrem jeho umiestnenia v interiéri sa kvôli svojej odolnosti zvykne využívať aj vo vonkajších priestoroch ako nerezové zábradlie na terase alebo balkóne. Cena nerezového zábradlia na balkón je v porovnaní s jeho vlastnosťami výhodná, v tomto prípade vravíme o pevnom, stabilnom a odolnom zábradlí s dlhou životnosťou, čo sú špecifické vlastnosti pre naše nerezové zábradlie exteriér.

Realizácie nerezových zábradlí ponúkajú niekoľko zaujímavých a atraktívnych riešení ako napr. nerezové zábradlie na francúzske okno či  nerezové zábradlie so sklom. V interiéroch sa pritom najčastejšie využíva nerezové zábradlie na schody.

Nerezové zábradlie Bratislava,  Žilina, Nitra, to je len ukážka toho, kde sa ľudia tešia využitiu danej ponuky. Vďaka online ponuke si dokážete objednať rôzne realizácie nerezových zábradlí v každom meste aj obci na Slovensku.

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať. +421 918 973 211

Balkóny, terasy i schodištia, či už v domoch, vo firmách alebo v obchodných priestoroch majú jedno spoločné. Zábradlie.

Jeho funkcia je nielen bezpečnostná a pre dokončenie stavby a kolaudácie nevyhnutná, ale i estetická.

V súčasnej dobe je na trhu viacero možností pre výber vhodného zábradlia. Balkónové zábradlie ale i to schodišťové môže byť vyrobené z dreva, hliníku, skla, pozinkované alebo nerezové. Či už riešite zábradlie pre interiérové alebo vonkajšie priestory, v oboch prípadoch je vhodným riešením nerezové zábradlie na balkón a schody.

Nerezové balkónové zábradlie má svoje výhody. Oceníte minimálnu potrebu údržby a to vďaka antikorovému materiálu. Údržba obvykle spočíva v občasnom leštení vhodnými prípravkami, ktoré podporia životnosť, zbavia nečistôt a dodajú luxusný lesk. Životnosť dosahuje i niekoľko desiatok rokov. Vo vonkajšom prostredí je pôsobenie vonkajších vplyvov ďaleko silnejšie, než v interiéri. Nepriaznivý vplyv má hlavne kyslosť vody. Preto sa pre vonkajšie využitie vyrába z odolnejšej ocele. Je doporučené aspoň raz za rok preleštiť zábradlie na balkón z nereze špeciálne navrhnutými prípravkami pre tento účel.

Čo sa týka estetického dizajnu, tak tento materiál pôsobí veľmi moderne a elegantne a nepôsobí ako rušivý element.

Cena zábradlia na balkón sa líši podľa použitého materiálu. Cena nerezového zábradlia je nákladnejšia. Ak vám niekto ponúka lacné riešenie nerezu, väčšinou ide o nekvalitný materiál, pretože nerez nemôže byť lacnejší, než napríklad hliník. Aby ste zistili presnú cenu vrátane práce a ďalších položiek, je najlepším riešením nezáväzná kalkulácia, na základe ktorej získate kompletnú cenovú ponuku.