Moderné sklenené riešenia, ktoré vás rozhodne oslovia!

Určite ste už aj vy videli nejaké to sklenené riešenie v interiéri alebo na moderných budovách, ktoré sa teraz stavajú, ako napríklad administratívne alebo obchodné centrá. Sklo je rozhodne moderným a široko používaným materiálom a využívanie tvrdeného a bezpečnostného skla prispelo ešte viacej k rozšíreniu možností, ktoré dnes tento materiál v stavebníctve a architektúre má. Dá sa teraz implementovať do omnoho viacej projektov a na oveľa viacej miest ako predtým. Je pevné a disponuje veľmi dlhou životnosťou, takže odolá náporu času a opotrebenia, nehovoriac o bezpečnostnom aspekte.

Pochôdzne sklo a sklenené schody

Medzi nádherné a ultra-moderné riešenia patrí aj tzv. pochôdzne sklo, ktoré sa dá rôzne aplikovať do stavby alebo interiéru a tiež napríklad na stropy či pochôdzne galérie v domoch. Doplniť sa dá aj sklenenými schodmi so skleneným zábradlím, ktoré je pekné aj v kombinácii s nerezovými prvkami. Okrem toho sa dnes vo veľkom využívajú aj moderné sklenené obklady a dlažby, ktoré prinášajú do priestoru revolučný materiál a štýlový moderný dizajn, ktorý sa dá navyše aj značne personalizovať (napríklad potlačou), čím prinesie majiteľom originalitu a jedinečnosť.

Sklenené dvere opticky zväčšia priestor

Sklenené dvere nie sú u nás tak úplne bežné, ale v interiéri pôsobia naozaj honosne a navyše prinášajú do priestorov omnoho viacej svetla a opticky ho zväčšujú. Dajú sa realizovať v rôznych prevedeniach – napríklad ako bežné dvere na pántoch alebo ako posuvné sklenené dvere, ktoré zase ušetria množstvo priestoru na otváranie. Výber je naozaj široký, najmä čo sa týka dizajnových riešení – prostredníctvom pieskovania, potlače a podobne. Niet nad profesionálne prevedené sklenené dvere či ostatné realizácie, ktoré vyzerajú prvotriedne a sú kvalitné, aby slúžili majiteľom dlhý čas. Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás.


Späť