Čo by nemalo v modernom bývaní chýbať

Moderný interiér je priestorom, kde sa dá veľmi efektívne a kreatívne aplikovať dizajn a jeho jednotlivé prvky. Rôzne tvary, farby a materiály vytvoria rukou šikovného dizajnéra, architekta či každého, kto má podobné cítenie nakoniec jeden harmonicky a príjemne pôsobiaci celok – domov, ktorý bude funkčným a estetickým zároveň. Čo by však v podobnom modernom priestore na bývanie nemalo chýbať alebo čím by sa dalo inšpirovať? Poďme sa teraz pozrieť na pár úvah a tipov, ktoré by vás tiež mohli zaujímať.

Sklenené prevedenia sú stále v móde

Samozrejme, takmer každý dnešný moderný interiér alebo budova, ktorá sa stavia, využíva ako jedinečný materiál sklo a jeho vlastnosti dodávajú priestoru moderný luxusný nádych. Pričom sklo sa dá uplatniť v podobe veľkých hliníkových okien a dverí, sklenených priečok s posuvnými dverami alebo aj v prevedení moderného skleneného sprchového kúta – walk-in sprchy, ktorá je v súčasnosti preferovaná v malých i väčších obytných priestoroch. Práve sklo vnáša do interiérov nadčasový moderný a luxusný prvok a je nesmierne vyhľadávané. Dá sa skvelo kombinovať aj s inými materiálmi a to mu ešte pridáva na obľúbenosti. Zvážiť môžete napríklad aj sklenené zábradlie na schody alebo na balkón či terasu.

Kvalitná kuchynská linka

Kuchyňa je naozaj centrum domova a často aj diania alebo spoločného stolovania celej rodiny. Toto dôležité miesto by preto malo pôsobiť príjemne a esteticky. V modernom bývaní už existujú mnohé zaujímavé moderné riešenia aj pre kuchyne – ako sú napríklad sklenené obklady alebo sklenené kuchynské pracovné dosky, ktoré prinášajú revolučný materiál s výhodnými vlastnosťami a obrovský priestor pre dizajn a kreatívne prevedenia, ktoré môžu byť nanajvýš personalizované a originálne. Potlač, ktorá sa tu dá na sklo realizovať, bude určite stáť zato! Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.

 


Späť