Ako môže sklenený prístrešok skrášliť vaše obydlie?

Sklenený prístrešok môže mať rôznu podobu a čoraz viacej zákazníkov má o ne záujem. Dajú sa z naše strany vytvoriť a navrhnúť absolútne na mieru pre každú jednu budovu alebo projekt. Vznikne tak nádherný prvok, ktorý nielenže je moderným trendom a výborne vyzerá, ale plní aj praktickú ochrannú funkciu. No a kedy zvoliť sklenený prístrešok? Napríklad na praktické zádverie. Zádverie je jednou z realizácií, ktoré sa dá krásne postaviť zo skla. Pokiaľ nemáte vchodové dvere chránené, je naozaj vhodné a praktické. Sklo je výborným materiálom, ktorý neuberie svetlo, ale zároveň dodá potrebnú zástenu na ochranu pred dažďom či inými poveternostnými vplyvmi. Dvere budú nielen chránené, ale aj izolovanejšie a zabránia veľkým tepelným únikom, hlavne v zime.

Malé sklenené markízy

Originálnym dizajnovým prvkom sa stali aj sklenené markízy, ktoré sú menším prevedením na priečelí budovy než celý prístrešok. Vyzerajú výborne, nakoľko sú prichytené nenápadným bodovým kotvením. Priehľadný sklenený dizajn dodáva budove moderný šmrnc. Navyše takto veľmi efektne ochránite stojisko pre automobil alebo cestičku do vchodu. Inšpirujte sa našimi početnými realizáciami, ktoré nájdete TU.

Bezpečnosť je prvotriedna

Dvojvrstvové lepené bezpečnostné sklo vydrží aj nárazy a pády predmetov, takže by malo poskytnúť prvotriednu bezpečnosť. Navyše špeciálna fólia bráni prepadnutiu pevných predmetov cez sklo a aj ak by sa povedzme rozbilo, bude držať pokope a predíde tak zraneniu osôb alebo zvierat. Pre realizáciu vášho vlastného skleneného prístrešku vám po konzultácii a vypočutí predstáv navrhneme najlepšie možné riešenie. Sklenené prístrešky sa hodia pre všetky druhy budov. Ich konkrétne prevedenie a dizajn sa dá veľmi pekne prispôsobiť. Sklo môže byť nielen číre, ale aj pieskované alebo inak dekorované. Moderný trend prináša v skle veľa kreatívnych možností, ktoré vám radi predvedieme.

 


Späť