PRIEMYSELNÉ BRÁNY

Priemyselné brány

Tak, ako si ľudia kupujú bránu na pozemok svojho rodinného domu, rovnako musia aj firmy kupovať priemyselné brány, na ktorých výber a vlastnosti sa však kladú zvyčajne väčšie nároky. A to už len z toho dôvodu, že firma potrebuje ochrániť majetok, ktorý sa pohybuje niekedy aj v hodnote stoviek tisíc eur.

Preto sa pozrime na to, aké vlastnosti by mali spĺňať kvalitné a spoľahlivé priemyselné garážové brány:

V prvom rade musia poskytovať maximálne bezpečie.

Toto je ich hlavná priorita, no treba pri výbere myslieť na to, akým konkrétnym  situáciám sa chcete vyvarovať primárne. Lúpeži alebo požiaru? Záleží to aj od prostredia, kde sídli konkrétny podnik a rizík, ktorého z toho vyplývajú. Vybrať si môžete bránu s bezpečnostnými vlastnosťami prispôsobenými proti vlámaniu a krádeži alebo bránu s protipožiarnymi vlastnosťami.

Ak už sa rozhodnete investovať do kvalitnej brány, mala by mať aj dlhú životnosť.

Pretože v takomto prípade ide o investíciu do budúcna, pravdepodobne nemáte v pláne kupovať bránu každé dva roky. Pri garážovej bráne navyše prichádza k pravidelnej manipulácii s ňou – z tohto dôvodu musí vydržať aj tisíce cyklov bez náznakov poruchy.

Praktické a funkčné vlastnosti:

Treba myslieť aj na praktické a funkčné stránky priemyselnej brány. Napríklad na to, aby sa dala prakticky ovládať a tiež možno na to, aby nezaberala zbytočne moc miesta.  Manipulácia s bránou by mala byť jednoduchá a nemala by zbytočne zaberať čas. Pokiaľ preferujete jednoduché ovládanie, zaujať by vás mali priemyselné sekcionálne brány.

  • Okrem praktickej manipulácie ponúkajú univerzálnosť, efektívne šetria priestor a poskytujú pohodlný vjazd. Za zmienku pritom stojí aj ich pekný estetický vzhľad.
  • Z týchto dôvodov ide o všeobecne obľúbenú možnosť.

Priemyselné rolovacie brány zasa zbytočne nezaberajú miesto pod stropom. Ľahko sa otvárajú a dá sa pred nimi bez problémov parkovať.  Využívajú technológiu s minimálnym hlukom a sú nenáročné na údržbu.

Kompletnú ponuku priemyselných brán nájdete na našej stránke www.garazovabrana.eu

Ak máte akékoľvek otázky , neváhajte nás kontaktovať. +421 915 707 477« Späť na Brány