Podľa čoho si vybrať kvalitné nerezove zabradlie? Kam sa najviac hodí?

Môžeme povedať, že nerezove zabradlie je investíciou, ktorá sa naozaj oplatí. Je mnoho druhov nerezového materiálu, preto si treba dať pozor na jeho kvalitu a obrátiť sa naozaj na seriózneho dodávateľa. Kvalitná nerez má zväčša označenie číslo 304 alebo 316 a je zárukou kvalitnejšieho materiálu a teda aj dlhej, spoľahlivej životnosti. Treba vyzdvihnúť, že kvalitné nerezové zábradlie vydrží až desiatky rokov, a to naozaj len s minimálnou údržbou. Nepodlieha totiž korózii a ak sa nachádza vo vonkajšom prostredí, stačí ho raz za rok preleštiť špeciálnym prípravkom.

Kam sa nerezove zabradlie hodí?

Nerezové zábradlie je vhodné do interiéru i exteriéru. Často sa montuje na balkón, kde vytvára jednak bezpečnú zábranu pred prepadnutím, no aj esteticky pekný a elegantný prvok, ktorý sa dá považovať za dizajnový pre celú budovu. Je dobré, aby zábradlie ladilo s charakterom a vzhľadom budovy, prípadne interiéru, ak je vo vnútri. Nerezové zábradlie je v tomto veľmi univerzálne a hodí sa takmer ku všetkým materiálom a povrchom. Často sa zvykne kombinovať so sklenenou výplňou, čo mu ešte viac dodáva šmrnc a punc luxusu. Okrem balkóna sa tento druh zábradlia dokonale vyníma na rôznych druhoch schodísk. Dizajn sa dá variovať a nerez je jednak veľmi hygienický a čistý materiál, a jednak dobre vyzerá, nemusí sa veľmi ošetrovať, len sa utrie od nečistôt, ak je to potrebné.

No a čo záhrada?

Aj na záhrade a okolo domu dokáže nerezove zabradlie vytvoriť pekný efekt, moderný vzhľad a doplní tak prírodné prostredie. Využiť ho rovnako viete na terase, v altánku, na vonkajších schodoch alebo popri bazéne či iných plochách, kam sa zábradlie hodí. Inšpirovať sa môžete početnými realizáciami, ktoré sme klientom vytvorili, a to na našej webovej stránke www.lmmont.sk. Dizajnových kombinácii je rozhodne viacero a iste si niečo vyberiete aj vy.


Späť